Синтез функціональних перетворювачів на базі поліноміальних джерел

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2009
Тип роботи:
Звіт про виконання лабораторної роботи
Предмет:
Основи автоматизації проектування
Група:
РТ-21

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет «Львівська політехніка» ЗВІТ про виконання Лабораторної роботи №6 3 дисципліни «Основи автоматизації та проектування РЕА» на тему: «Синтез функціональних перетворювачів на базі поліноміальних джерел» Львів-2009 Мета роботи: навчитись формувати на схемному рівні ППП «MICROCAP-2» задані функціональні перетворювачі сигналу. Перед виконанням даної лабораторної роботи студентам потрібно ознайомитися з розділом «1.2. Бібліотека елементів» описана ППП «MICROCAP-2» Завдання до лабораторної роботи: Використовуючи поліноміальне джерело реалізувати: двовходний суматор напруг, що виконує таку дію: Uвх=n∙Uвх1+(n+10)Uвх2 де n- номер робочого місця, на якому виконується робота; функціональний перетворювач i=n(uвх1+uвх2)2 + (uвх1-uвх2)3; функціональний перетворювач u=(uвх1/uвх2)3 - n (uвх1/uвх2)2. Навести для кожного пункту завдання значення параметрів використаних поліноміальних джерел та їх з´єднання між собою. Формуємо в середовищі ППП «MICROCAP-2» двовходний суматор напруг  Задаємо модель джерела V1:  Аналогічно задаємо модель джерела V2:  Задаємо вказану вище дію для функціонального джерела сигналів:  В меню аналізу перехідних процесів задаємо всі потрібні значення і запускаємо виконання:  На графіку бачимо сигнали на джерелі V1, V2 та на суматорі:  2) Використовуючи поліноміальне джерело реалізовуємо функціональний перетворювач i=n(uвх1+uвх2)2 + (uвх1-uвх2)3  Аналогічно задаємо моделі джерел V1, V2. Задаємо вказану вище дію для функціонального перетворювача:  На графіку бачимо сигнали на джерелі V1, V2 та на перетворювачі:  3)Використовуючи поліноміальне джерело реалізовуємо функціональний перетворювач u=(uвх1/uвх2)3 - n (uвх1/uвх2)2:  Задаємо моделі джерел V1, V2 як в попередніх випадках. Задаємо вказану вище дію для функціонального перетворювача:  На графіку бачимо сигнали на джерелі V1, V2 та на перетворювачі:  Висновок: На цій лабораторній роботі ми навчитись формувати на схемному рівні ППП «MICROCAP-2» задані функціональні перетворювачі сигналу. Для цього ми використали керуючі джерела Function sourses, назви яких починаються з N, які задаються функціональними залежностями в часовій області. Також ми реалізували двовходний суматор напруг та функціональні перетворювачі за допомогою поліноміального джерела.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини